Підказка користувачу
vodafon findandfolow findandfolow
Будинок обласної державної адміністрації (колишній Палац юстиції)

Про локацію

Судова палата або Палац юстиції – це чотириповерхова прямокутна будівля. Фасад будинку прикрашено кольоровою керамічною цеглою (червоною та зеленою), яка була виготовлена спеціально для цього палацу, та керамічними вставками з квітами і написами латинню «lex» – закон. Головний фасад увінчано статуями богині правосуддя Феміди та богині кари Немезиди. Вхід прикрашено скульптурами двох левів, кожен із яких притримує перед собою передніми лапами картуш (прикрасу у вигляді напіврозгорнутого згортка, обрамленого завитками). Саме через це споруду називають Будинком з левами. Ще кажуть, що леви охороняють головний вхід від брехні та кривди.

Сьогодні в будівлі розміщено Чернівецьку обласну державну адміністрацію.

 

Історія:

Палац юстиції збудовано в 1906 р. Проект було замовлено віденському архітектору Францу Сковрону. Деталі будівлі проробляв Артур Бїлеман. Інженеру Францу Губішу було доручено підібрати матеріал і скласти методику робіт. Розпочали будівництво у квітні 1905 р., вели його Коритнянський, Ґісенберґ та Маркус Кісленґер – власник фірми “Патріа”, яка виготовила екстра-цеглу з поливою спеціально для цього палацу. В результаті зусиль архітекторів та будівничих було зведено величну споруду — палац юстиції, яка було освячена 7 жовтня 1906 року.


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!