Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Будинок Полтавських губернських присутніх місць

Про локацію

Історія:

 

Будинок Полтавських губернських присутніх місць споруджений у 1811 році в стилі класицизму за типовим проектом 1803 року архітектора Адріяна Захарова. Первісно корпус займав лише середню частину ділянки, а з двох боків йшла цегляна огорожа з двома симетрично розміщеними воротами. У 1818 році будинок відремонтовано, у 1866 році впритул до середнього корпусу добудовано бічні крила за проектом харківського архітектора Ф. І. Данилова. Впродовж XIX—початку XX століття тут містилася більшість губернських установ: губернська управа, «Приказ общественного призрения», казенна палата, у якій, зокрема, працював Панас Мирний. У справах служби будинок відвідував Олександр Пальм — російський белетрист, поет і драматург, якого у 1868 році перевели у Полтаву управителем відділення державного банку. Майже 30 років (з 1866) управителем Полтавської контрольної палати служив Володимир Ахшарумов.

 

Після Жовтневої революції у будинку розмістилися установи губвиконкому, у 1922 році у ньому виступали Михайло Калінін та Григорій Петровський.

У 1943 році будинок згорів, і був відбудований у 19481952 роках за проектом архітектора Д. М. Гольдінова та інших, при консультації архітектора Є.I. Катоніна.

 

Зараз тут розміщується Полтавська міська рада.


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!