Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Подільська вежа

Про локацію

Локація:

 

Подільська вежа – реконструйована частина фортечних укріплень ХVІІІ ст. розташована на Соборному майдані поряд з Білою альтанкою на місці колишнього Подільського бастіону Полтавської фортеці.

Вежу було відтворено до 300-річного ювілею Полтавської битви як натурну реконструкцію фрагменту Полтавської фортеці ХVІІІ ст згідно ескізів того часу.

Дана вежа служила для огляду території, побудована з дерева, заввишки 8 метрів. Сьогодні – це популярний туристичний об’єкт з оглядовим майданчиком Старополтавської гори.


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!