Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Пам’ятник загиблим українським козакам

Про локацію

Історія:

 

пам’ятник Козацької Слави, що прикрашає Панянський бульвар, це прояв шани до славних синів рідного краю, які поклали своє життя за волю України в давні часи. Пам’ятник відкрито 1994 року. Автори проекту – скульптор В. Білоус, художник В. Батурин.  Під час відповідних національних свят та визначних дат до підніжжя пам’ятника покладаються квіти в знак пам’яті та визнання  звитяги наших предків.

Козаки Полтавського полку брали активну участь у Національно-визвольній війні кін.40-х – поч.. 50-х рр. ХVІІІ ст. У період Гетьманщини Полтавщина стала осередком формування не лише Полтавського, а й Миргородського, Лубенського, Гадяцького полків.

 


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!