Підказка користувачу
vodafon findandfolow findandfolow
Стела Небесна сотня

Про локацію

Монумент встановлено у квітні 2016 року на перехресті вулиць Хрещатик та Святотроїцької неподалік від Пагорба Слави в рамках вшанування Героїв Холодного Яру. Пам’ятник має вигляд конусоподібного гранітного обеліска висотою 15 метрів. На обеліску розміщений кований дубово-калиновий вінок з написом: “Борцям за волю України”.

Біля підніжжя – 8 пам’ятних брил, на яких викарбувані дати різних періодів боротьби українців за незалежність. Зокрема, воїнам за свободу України ХХІ століття, воїнам ОУН-УПА, Героям Холодного Яру, Героям Небесної Сотні, Гайдамаччини та іншим. На вершині обеліска встановлена двометрова бронзова скульптура архістратига Михаїла, покровителя воїнів. Спроектували пам’я-тник “Борцям за волю України” черкаський архітектор Юрій Калашник і відомий український скульптор Микола Білик.


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!