Підказка користувачу
vodafon findandfolow findandfolow
Парк долина Троянд

Про локацію

Парк «Долина Троянд» знаходиться на березі Кременчуцького водосховища, лише в п’ятистах метрах від центру міста Черкаси. Цей парк – найулюбленіше місце відпочинку як місцевих мешканців, так і гостей міста. Він розташований біля підніжжя Пагорба Слави.

Територія парку займає площу 5,1 га. Тут можна отримати насолоду від прохолоди біля одного з міні-озер або фонтанів, прогулятися звивистими алеями, відпочити на лавочці. Увечері вздовж алей запалюються ліхтарі. Парк є одним із найпопулярніших місць проведення загальноміських свят і заходів. У вихідні дні ви можете потрапити на фестиваль, святкування або концерт.

В 2012 році на території парку було встановлено величезний сонячний годинник. Діаметр циферблату складає п’ятнадцять метрів. Оригінальність і головна відмінність цього годинника від аналогів, встановлених в інших містах України, полягає в тому, що його велика стрілка виконана у вигляді лелеки, а циферблат прикрашено кованими стільцями. Всього стільців, виготовлених з бронзи, дванадцять. З 2016 року в Долині троянд запрацював новий фонтан «сухого» типу. Такий водограй унікальний тим, що він не містить басейну з водою, натомість має вигляд відкритого майданчика, вздовж якого між струменями води можуть ходити всі охочі. З парку відкривається чарівний краєвид на Дніпро.


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!