Підказка користувачу
vodafon findandfolow findandfolow
Громадський банк

Про локацію

У другій половині XIX ст. з розвитком промисловості й торгівлі в Черкасах виникають відділення банків, які відіграють велику роль у подальшій забудові міста. Одним з перших відкрився Громадський банк – двоповерхова цегляна споруда, побудована в 1914 р. за проектом відомого архітектора В.В. Городецького. Вхід до будинку виділяється динамічними смугами, що утворюють навколо дверного отвору малюнок, який нагадує крила метелика. Верхня центральна частина споруди завершується куполом оригінальної форми. Будинок прикрашають ковані ґрати на балконах і даху. В декоративному рішенні відчувається вплив стилю модерн з використанням окремих елементів неоренесансу.

У радянський період тут розміщувалися банк, навчальний корпус Черкаського педагогічного інституту, а з січня 1954 р. – приміщення газети “Черкаська правда”. Тут працював відомий український поет та журналіст, один з найбільш яскравих представників покоління «шестидесятників» Василь Андрійович Симоненко. Тепер тут знаходиться редакція газети “Черкаський край” та музей автора.


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!