Підказка користувачу
vodafon findandfolow findandfolow
Парк Слави. Меморіал

Про локацію

Парк Слави і меморіал – комплекс садово-паркових та меморіальних споруд на березі Дніпра, серед яких Могила невідомого солдата, тріумфальна колона з червоного граніту з бронзовою фігурою Перемоги тощо. Улюблене місце жителів Херсона.

 

Історія:

Є у Херсоні кілька сакральних місць, серед з яких – парк Слави. Це одне з найкрасивіших місць міста, де проходять щорічні загальноміські заходи, присвячені визволенню Херсона в часи Другої світової війни. Центральна фігура меморіального ансамблю, який розміщено у парку, – символічний пам’ятник визволителям у вигляді юної дівчини, яка тримає вінок. Проте коли планувався меморіальний комплекс, центральною фігурою було запропоновану іншу скульптуру. Передбачалося, що це буде бандурист, який сидить на кургані, що символізувало б спадковість героїчних традицій від козаків до сучасності. Зрозуміло, що такий символ за радянських часів отримав заборону з боку керівництва колишньої республіки.

Особливість парку Слави полягає ще й у тому, що він виходить на одну з набережних міста, тому й не дивно, що це – одна з улюблених зон відпочинку, яка так подобається жителям Херсона і гостям міста.

 

Легенди:

Місцеві жителі іноді по-своєму називають частини чи райони свого міста. Ці назви відрізняються від офіційних. Таку назву має й набережна Слави, яку ще називають Арештанкою. Кажуть, що ця назва походить від місця, куди водили купати на Дніпро арештантів.


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!