Підказка користувачу
vodafon findandfolow findandfolow
Херсонська морська державна академія

Про локацію

Херсонська державна морська академія – вищий навчальний заклад із підготовки фахівців для морського та річкового транспорту України.

Пам’ятник Ф. Ушакову – монумент видатному російському флотоводцеві, адміралу, військовому теоретику, засновнику російського чорноморського військового флоту. Скульптура відзначається героїзацією образу, уважним опрацюванням деталей.

 

Історія:

Історія створення і розвитку Херсонської державної морської академії невід’ємно пов’язана з історією розбудови міста як центра кораблебудування і підготовки моряків. І хоча засновано академію зовсім недавно – у 2011 році, – починалася вона з училища торгівельного мореплавства, історія якого сягає витоками у початок ХІХ століття.

Історія міста тісно пов’язана і з людиною, яка чимало зробила для Херсона і стала взірцем звитяги флоту, – Федором Ушаковим. Місто непривітно зустріло молодого капітана ІІ рангу, коли він прибув сюди із Петербурга на чолі команди балтійських матросів із 700 осіб і близько 3 тисяч майстрових для будівництва військових кораблів. У цей час у Херсоні спалахнула епідемія чуми. Тому майбутньому адміралові довелося докласти чимало зусиль та енергії, щоб загасити хворобу. За успішні дії з ліквідації епідемії чуми в Херсоні він отримав чин капітана I рангу і був нагороджений орденом Святого Володимира. З цих подій і почалася його кар’єра, а далі блискучий успіх офіцера флоту.

Іменем адмірала у Херсоні сьогодні названо проспект Ушакова – найважливішу містобудівну вісь, що зорієнтована в напрямку з півночі на південь. На проспекті багато цікавих давніх будівель, за якими можна розповідати історію міста. На цьому проспекті також увіковічено в бронзі скульптуру видатного адмірала – людини, яку пам’ятає кожен мешканець міста.


Über das Projekt

Find & Follow ist ein Tourismusprojekt des Telekommunikationsbetreibers Vodafone Ukraine. Das Hauptziel ist die Unterstützung der Entwicklung des Inlandstourismus, lokaler Gemeinschaften, kleiner Unternehmen und der Schaffung einer digitalen Infrastruktur für Reisen in der Ukraine. Innovative QR-Routen für Fußgänger befinden sich in Kiew, Lemberg, Tscherniwti, Poltawa, Tscherkassy, ​​Uschgorod und Cherson. Routen bestehen aus Schildern mit QR-Codes, die sich in der Nähe von kulturellen und historischen Denkmälern befinden, und Pfeilen, die den Weg anzeigen. Nachdem der Tourist den Code auf dem Schild gelesen hat, erhält er alle notwendigen Informationen über den Ort, in dessen Nähe er sich befindet. Um das Land zu bereisen, fügen wir das Ziel Village Tours hinzu. Dies sind Wochenendrouten durch ukrainische Dörfer, wo es sicher, überfüllt, unglaublich interessant und schön ist.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!