Підказка користувачу
vodafon findandfolow findandfolow
Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Миколи Куліша

Про локацію

Херсонський музично-драматичний театр – осередок культурного життя жителів міста.

 

Історія:

Театральне життя Херсона сягає часів, коли місто було ще надзвичайно молодим. У 1830 році місцеві дворяни, викупивши один із будинків у місті, пристосували його під театр. Це була проста дерев’яна споруда з земляною долівкою і гасовим освітленням, схожа на сарай, проте жага до театрального мистецтва була непереборна. Це незатишне, тісне приміщення актори використовували упродовж майже 50 років, аж доки у 1883 році на засіданні міської думи було вирішено розпочати будівництво приміщення театру. Офіційне відкриття професійного театру відбулось у 1889 році.

Важливою подією у театральному житті міста був приїзд у Херсон у 1902 році майбутнього реформатора театрального мистецтва Всеволода Меєрхольда. Друзі не радили приїздити йому сюди. Його товариш Антон Чехов казав, що тут йому буде нелегко, що тут немає публіки для п’єс, тут потрібен балаган: «Адже Херсон – не Росія і не Європа!». Та Меєрхольду вдалося струсонути місто своїми п’єсами. Візників винаймали аж із сусідніх сіл, щоб подивитися його спектаклі. І саме з Херсона почалася самостійна діяльність Меєрхольда як режисера.
Та час змінювався, виникали нові смаки. У 1936 році з трупи молодого Одеського пересувного театру робітничої молоді, випускників театральної школи та окремих артистів херсонського театру організовано Херсонський український музично-драматичний театр – театр, який і до сьогодні тішить глядача своїми виставами.

У воєнні часи приміщення театру було зруйновано, тому було вирішено спорудити за типовим проектом нову будівлю.

Упродовж різних періодів на сцені міського театру виступали знамениті українські та зарубіжні театральні групи П. Саксаганського, М. Кропивницького, М. Садовського, італійська трупа з Т. Сальвіні.


Über das Projekt

Find & Follow ist ein Tourismusprojekt des Telekommunikationsbetreibers Vodafone Ukraine. Das Hauptziel ist die Unterstützung der Entwicklung des Inlandstourismus, lokaler Gemeinschaften, kleiner Unternehmen und der Schaffung einer digitalen Infrastruktur für Reisen in der Ukraine. Innovative QR-Routen für Fußgänger befinden sich in Kiew, Lemberg, Tscherniwti, Poltawa, Tscherkassy, ​​Uschgorod und Cherson. Routen bestehen aus Schildern mit QR-Codes, die sich in der Nähe von kulturellen und historischen Denkmälern befinden, und Pfeilen, die den Weg anzeigen. Nachdem der Tourist den Code auf dem Schild gelesen hat, erhält er alle notwendigen Informationen über den Ort, in dessen Nähe er sich befindet. Um das Land zu bereisen, fügen wir das Ziel Village Tours hinzu. Dies sind Wochenendrouten durch ukrainische Dörfer, wo es sicher, überfüllt, unglaublich interessant und schön ist.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!