Підказка користувачу
vodafon findandfolow findandfolow
Парк Слави. Меморіал

Про локацію

Парк Слави і меморіал – комплекс садово-паркових та меморіальних споруд на березі Дніпра, серед яких Могила невідомого солдата, тріумфальна колона з червоного граніту з бронзовою фігурою Перемоги тощо. Улюблене місце жителів Херсона.

 

Історія:

Є у Херсоні кілька сакральних місць, серед з яких – парк Слави. Це одне з найкрасивіших місць міста, де проходять щорічні загальноміські заходи, присвячені визволенню Херсона в часи Другої світової війни. Центральна фігура меморіального ансамблю, який розміщено у парку, – символічний пам’ятник визволителям у вигляді юної дівчини, яка тримає вінок. Проте коли планувався меморіальний комплекс, центральною фігурою було запропоновану іншу скульптуру. Передбачалося, що це буде бандурист, який сидить на кургані, що символізувало б спадковість героїчних традицій від козаків до сучасності. Зрозуміло, що такий символ за радянських часів отримав заборону з боку керівництва колишньої республіки.

Особливість парку Слави полягає ще й у тому, що він виходить на одну з набережних міста, тому й не дивно, що це – одна з улюблених зон відпочинку, яка так подобається жителям Херсона і гостям міста.

 

Легенди:

Місцеві жителі іноді по-своєму називають частини чи райони свого міста. Ці назви відрізняються від офіційних. Таку назву має й набережна Слави, яку ще називають Арештанкою. Кажуть, що ця назва походить від місця, куди водили купати на Дніпро арештантів.


Über das Projekt

Find & Follow ist ein Tourismusprojekt des Telekommunikationsbetreibers Vodafone Ukraine. Das Hauptziel ist die Unterstützung der Entwicklung des Inlandstourismus, lokaler Gemeinschaften, kleiner Unternehmen und der Schaffung einer digitalen Infrastruktur für Reisen in der Ukraine. Innovative QR-Routen für Fußgänger befinden sich in Kiew, Lemberg, Tscherniwti, Poltawa, Tscherkassy, ​​Uschgorod und Cherson. Routen bestehen aus Schildern mit QR-Codes, die sich in der Nähe von kulturellen und historischen Denkmälern befinden, und Pfeilen, die den Weg anzeigen. Nachdem der Tourist den Code auf dem Schild gelesen hat, erhält er alle notwendigen Informationen über den Ort, in dessen Nähe er sich befindet. Um das Land zu bereisen, fügen wir das Ziel Village Tours hinzu. Dies sind Wochenendrouten durch ukrainische Dörfer, wo es sicher, überfüllt, unglaublich interessant und schön ist.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!