Підказка користувачу
vodafon findandfolow findandfolow
Музей Івана Кавалерідзе

Про локацію

Музей-майстерню Івана Кавалерідзе було засновано у 1993 році. Він був автором фігури княгині Ольги, пам’ятників Григорію Сковороді, Тарасу Шевченку, Ярославу Мудрому та багатьох станкових робіт.
Ярослав Мудрий – значна фігура в історії ранньої Київської Русі. За час правління Ярослава, сина князя київського Володимира Великого, Київська Русь перетворилася на могутню державу, що охоплювала значну частину Східної Європи та увійшла до числа найбільших європейських цивілізованих держав того часу. За Ярослава Мудрого було значно розширено межі Києва, збудовано Золоті ворота, Георгіївський, Ірининський, Софійський собори.
Цікавий той факт, що пам’ятник Ярославу Мудрому роботи Івана Кавалерідзе у Києві представлено у двох варіантах: один монумент розташовано біля Золотих воріт та такий самий макет – на Андріївському узвозі, біля будинку-музею автора.
Друга робота Івана Кавалерідзе – «Тарас Шевченко». Бетонна скульптура була встановлена у місті Ромни у 1918 році. Це був перший пам’ятник великому Кобзарю в Україні. Згодом його реставрували та перевезли до Києва. А у Ромнах з’явився бронзовий пам’ятник Кобзарю.


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!