Підказка користувачу
vodafon findandfolow findandfolow
Пам’ятник Августину Волошину

Про локацію

Пам’ятник Августину Волошину – президенту Карпатської України, відомому громадському діячеві Закарпаття, герою України.

 

Історія:

Ужгородські набережні – одне з улюблених місць відпочинку жителів і гостей міста. Саме тут простягнулася найдовша в Європі липова алея, протяжність якої 2,2 км. Поблизу алеї – пам’ятник Августину Волошину – відомому педагогу, релігійному, громадському і політичному діячеві 20-30-х років минулого століття. 15 березня 1939 він був обраний президентом нової незалежної держави – Карпатська Україна. Але не судилося розростися цього паростку незалежності – Карпатська Україна була окупована, а Волошину довелося емігрувати. У 1945 році його захопили в Празі війська НКВД. Згодом Волошин помер в одній з московських тюрем. Пам’ять про відомого громадського діяча ужгородці увічнили в скульптурі, на якій Августин Волошин однією рукою тримає сувій з законом про те, що Карпатська Україна є незалежною державою, а друга рука піднята для хресного знамення. Правда, хресне знамення зазвичай здійснюють правою рукою, а Волошин на монументі робить це лівої.
Трохи віддалік від липової алеї, на розі набережної Незалежності – ще один монумент. Це пам’ятник Джону Лорду, лідеру групи «Deep purple». Цей пам’ятник теж незвичайний, адже він розташований на перилах набережної і входить в когорту міні-скульптур, якими так рясніє Ужгород. Він з’явився саме в тому місці, куди колись нинішнє старше покоління приходило слухати рок. Співак з довгим волоссям в окулярах-краплях, одягнений в жилетку і туфлі на підборах, задумливо з сигаретою в руці дивиться на мальовничий Уж, якого в реальному житті так ніколи і не побачив.


Über das Projekt

Find & Follow ist ein Tourismusprojekt des Telekommunikationsbetreibers Vodafone Ukraine. Das Hauptziel ist die Unterstützung der Entwicklung des Inlandstourismus, lokaler Gemeinschaften, kleiner Unternehmen und der Schaffung einer digitalen Infrastruktur für Reisen in der Ukraine. Innovative QR-Routen für Fußgänger befinden sich in Kiew, Lemberg, Tscherniwti, Poltawa, Tscherkassy, ​​Uschgorod und Cherson. Routen bestehen aus Schildern mit QR-Codes, die sich in der Nähe von kulturellen und historischen Denkmälern befinden, und Pfeilen, die den Weg anzeigen. Nachdem der Tourist den Code auf dem Schild gelesen hat, erhält er alle notwendigen Informationen über den Ort, in dessen Nähe er sich befindet. Um das Land zu bereisen, fügen wir das Ziel Village Tours hinzu. Dies sind Wochenendrouten durch ukrainische Dörfer, wo es sicher, überfüllt, unglaublich interessant und schön ist.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!