Підказка користувачу
vodafon findandfolow findandfolow
Київська набережна

Про локацію

Київська набережна – одне з улюблених місць відпочинку мешканців та гостей міста.

 

Історія:

Щоб побачити статую Свободи, не обов’язково їхати в Нью-Йорк. Такий пам’ятник є і в Ужгороді. Правда, Ужгородська Liberty трошки менше – всього 17 сантиметрів заввишки. Це міні-скульптура на перилах мосту, що з’єднує обидва береги Ужа. Однак, незважаючи на маленький зріст, місцеві жителі люблять свою Свободку (як вони її ласкаво називають) не менше, ніж нью-йоркці свою. Вони прикрашають її на різні свята (чого нью-йоркці, звичайно ж, зі свого зробити не можуть), а вона служить маяком для судів. Так-так, справжнім маяком для міні-регат, які теж проводять в Ужгороді. І якщо вночі придивитися до скульптури, то можна побачити найменший в світі діючий маяк на найменшій в світі статуя Свободи.

Київська набережна – це місце, зачаровує кожного. Крім краси сакур, мальовничих берегів Ужа і розкішних панорам міста, захоплення тут викликають перила, розташовані вздовж річки. Адже на них розміщена частина галереї міні-скульптур. І це не просто галерея, а справжня історія міста, де кожен експонат про щось розповідає. Про що, наприклад, розповідає металевий вузол на перилах? Це вузол Кротона, зав’язаний на пам’ять про те, що тут буде стояти наступна міні-скульптура, присвячена силачу Кротону. У 1928 році цей закарпатець, справжнє ім’я якого Іван Фірцак, був визнаний найсильнішою людиною планети.

Трохи далі на перилах – ще один монумент – міні-скульптура Бравому солдату Швейку, літературному персонажу однойменного роману чеського письменника Ярослава Гашека. Швейк сидить на перилах зі своїм коханим кнедликами та дивиться на річку. До речі, перила на Київській набережній не змінювали ще з чехословацького періоду, тому дірки на перилах біля Швейка – від справжніх кулеметних куль. Навіть незважаючи на те, що фігурка Швейка дуже маленька, на її відкриття приїжджав в місто онук письменника. Ось такі в Ужгороді міні-скульптури!


Über das Projekt

Find & Follow ist ein Tourismusprojekt des Telekommunikationsbetreibers Vodafone Ukraine. Das Hauptziel ist die Unterstützung der Entwicklung des Inlandstourismus, lokaler Gemeinschaften, kleiner Unternehmen und der Schaffung einer digitalen Infrastruktur für Reisen in der Ukraine. Innovative QR-Routen für Fußgänger befinden sich in Kiew, Lemberg, Tscherniwti, Poltawa, Tscherkassy, ​​Uschgorod und Cherson. Routen bestehen aus Schildern mit QR-Codes, die sich in der Nähe von kulturellen und historischen Denkmälern befinden, und Pfeilen, die den Weg anzeigen. Nachdem der Tourist den Code auf dem Schild gelesen hat, erhält er alle notwendigen Informationen über den Ort, in dessen Nähe er sich befindet. Um das Land zu bereisen, fügen wir das Ziel Village Tours hinzu. Dies sind Wochenendrouten durch ukrainische Dörfer, wo es sicher, überfüllt, unglaublich interessant und schön ist.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!