Підказка користувачу
vodafon findandfolow findandfolow
Музей історії Полтавської битви

Про локацію

27 червня 1709 року відбулася Полтавська битва, яка докорінно змінила політичну карту Європи. Про цю важливу подію розповідає експозиція музею історії Полтавської битви, який вдруге за свою історію був відкритий 23 вересня 1950 року. Сучасна експозиція розміщена у приміщенні колишнього будинку для інвалідів військової служби (1908 рік).

До 250-річчя Полтавської битви до будівлі музею було добудовано додаткову експозиційну залу. В ній розміщено діораму «Полтавська битва» роботи художників студії ім. М.Б. Грекова (м. Москва) А.Горпенка, Г.Марченка, Н. Жашкова.

Матеріали, зібрані у фондах музею історії Полтавської битви, давно вийшли за межі не тільки історії Полтавської битви, а й 21-річної Великої Північної війни, у вир якої Московією були втягнуті Польща, Данія, Швеція, Україна, Туреччина. В дев’яти експозиційних залах представлені безцінні історичні реліквії: холодна і вогнепальна зброя, медалі, монети, живописні полотна, портрети, ікони, гравюри, бойові прапори, обмундирування, старовинні книги, карти, грамоти та інші історичні документи кінця XVII – першої половини XVIII століття.


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!