Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Солотвино

Про маршрут

2-й день

Час відвідування: 5 годин

 

Далі на вас чекає переїзд у Солотвино (геолокація) – це село заселене етнічними румунами, яке нині є СПА-курортом та транзитним пунктом на шляху в Румунію.

Село Солотвино відоме своїми солоними озерами, які утворилися на місцях соляних копалень і наповнені солоною ропою. В деяких озерах вміст солі наскільки великий, що пірнути у воду такої щільності майже неможливо – вона виштовхує. На базі місцевих соляних штолень працює відома алергологічна лікарня. Є також приватні СПА комплекси та соляні кімнати. Крім того, у Солотвино, а саме в ЧП «Гребенюк» виробляють соляні лампи та сувеніри із солі.

 

Цікавим фактом є те, що в давні часи, за 2 століття до нової ери, коли сіль була дорожчою ніж срібло, на місці нинішнього Солотвоно стояло дакійське поселення. Пізніше поселення завоювали римляни, які влаштували тут копальні й почали масовий видобуток солі. На копальнях працювали раби. Можливо, ще у римські часи утворилися деякі із солоних озер, в яких нині купаються курортники. Використовувалися римські копальні і купальні й у Австо-Угорський період.

Оберіть наступну локацію маршруту Колоритне Закарпаття - Нижня Апша


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!