Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Біловарці

Про маршрут

3-й день

Час відвідування: 1 година

 

На вас чекає переїзд до селища Біловарці (геолокація), яке є одним з найменших сіл Тячівського району. Його населення складає близько 1100 осіб.

До речі, у цій місцевості археологи виявили поселення рубежу нашої ери дакійської культурної належності.

У  давні часи село Біловарці було з’єднане із селом Крива і називалось Мале Криве. Але пізніше річка Тересва змінила своє річище і розділила села. За легендою, село купив пан Бейло і побудував собі замок. 

Проте, селяни, які не витримали утисків пана, що примушував їх платити великі податки, підпалили замок і прогнали його. 

Також в урочищі Біловарець знаходиться унікальне шафранове поле площею 3 га, а також тут водиться червонокнижна ящірка – саламандра і гніздиться орел.


Дегустація

По дорозі до Біловарців радимо заїхати до закладу «Близниці» (геолокація), обов’язково спробуйте свіжу форель. У власників закладу своє форельне господарство.

Оберіть наступну локацію маршруту Колоритне Закарпаття - Олешник


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!