Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Ботар

Про маршрут

3-й день

Час відвідування: 2-3 години

 

Далі за маршрутом подорожі переїзд у село Ботар (геолокація) –  це етнічне угорське село, де місцеве населення майже не знає української мови й спілкується угорською. 

Цікавий факт – велика угорська худоба дуже близька до української сірої степової, але українці селекційно вивели тварин із меншими рогами. А от угорці спеціально відбирали із великими, тому отримали худобу із гігантськими рогами. Тільки уявіть – вони бувають більше метра у розмаху. 

 

Дегустація

У селищі є ферма великої угорської худоби (геолокація), у 20 столітті їх майже знищили, але нині відновили в Угорщині, та відновлюють в Україні, на етнічних угорських територіях. Також в Ботарі є ферма мангалиць, але головна атракція Ботара – дегустація традиційних угорських лекварів (різновид джему-повидла). Їх виготовляють із різноманітних ягід та фруктів. Також тут можна спробувати дегустацію печених ковбас та паленки (національний угорський алкоголь).

Вартість дегустації: 150-300 грн.


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!