Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Олешник

Про маршрут

3-й день

Час відвідування: 2-4 години

 

Наступною локацією маршруту є село Олешник (геолокація). Воно було засновано ще 1284 року, історично назва склалась з того, що колись давно тут протікала невеличка річка Бильва, де росло тут багато вільхи. Звідти й пішла назва села – Ольшник, пізніше – Олешник.

 

Майстер-клас та дегустація

У селі розташована найбільша в Україні ферма карпатських буйволів (геолокація). Боятися не варто, все дуже безпечно і навіть дозволено фотографувати. Окрім цього, рекомендуємо спробувати смачніший Олешницький хліб, що виготовляють в селищі.

Обов’язково відвідайте дегустацію на фермі – там є продукти та страви із буйволячого молока. Тут ви зможете скуштувати або придбати сири, творог та навіть глінтвейн. Також у програмі дегустації печені угорські ковбаси на вогні, виготовлені  із м’яса волохатої свині – мангалиці. Варто також скуштувати справжню моцарелу.

Вартість екскурсії та дегустації часто змінюється, залежно від сезону. В середньому вона становить 100-250 грн.

Оберіть наступну локацію маршруту Колоритне Закарпаття - Ботар


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!