Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Нижня Апша

Про маршрут

2-й день

Час відвідування: близько 1 година

 

Далі шлях веде до села Нижня Апша (геолокація), його вважають найбагатшим в Україні. Це локація з величезними будинками та палацами, деякі з яких мають до 60 кімнат. Хоча у їх дворах можуть стояти старі радянські автівки.

В центрі села збереглася дерев’яна Миколаївська церква (геолокація), зведена у стилі мармароської готики у 1604 році – таких в Україні залишилось менш ніж десять. Хоча на території сусідньої Румунії, на етнічних українських землях, таких храмів більше сотні.

У магазинах Нижньої Апші можна придбати багато цікавих речей та продуктів іноземного виробництва – наприклад, кілька видів чеського пива, польських сирів тощо. 

 

Дегустація

Дорогою можна зупинитись біля водоспаду Труфанець, що відразу за Ясіням (геолокація) та біля села Ділове, де варто пообідати у колоритному ресторані. Рекомендуємо замовити бограч, ви точно не пожалкуєте. У самому селищі є Ферма Розтока, вона спеціалізується на виробництві сиру бринзи з овечого молока, який не має жодних сторонніх домішок. Такий у звичайному супермаркеті точно не придбати.

Оберіть наступну локацію маршруту Колоритне Закарпаття - Біловарці


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!