Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Село Мила, виноробня Cassia Wine

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 3 години

 

Мила (геолокація) – невеличке село у Києво-Святошинському районі, розташоване на магістралі Київ-Чоп. На початку XX ст. тут було два хутірця – Стара та Нова Мила. Згодом, у 20-х роках, вони об’єдналися в одне село. Зараз у селі проживають менше 500 мешканців, але гостей буває чимало.

 

Своєю популярністю село завдячує Миколі Кас’яненку, засновнику крафтової виноробні Cassia Wine. Винну справу пан Кас’яненко започаткував у 2014 році і розвиває її разом із родиною. Сім’я виготовляє вина за власною технологією, а в якості сировини для продукції використовує виноград із Бесарабії. Вина тут готують виключно натуральні, без використання діоксиду сірки – це принципова позиція власників.

 

Від початку заснування виноробня звалася Vinoman. У 2020 році бренд отримав нову назву Cassia – на честь власника. Вина від Кас’яненків легко впізнати за оригінальною етикеткою із зображенням коня – улюбленої тварини родини.

 

Екскурсії

На екскурсії виробництвом ви познайомитеся із історією родини Кас’яненків та дізнаєтеся із перших рук все про виготовлення справжніх натуральних  вин.

 

Дегустації

На виноробні  завжди ради пригостити відвідувачів. У вас буде можливість посмакувати авторські вина сортів Каберне Совіньйон, Мерло, Рислінг, Піно Нуар, Одеський чорний та ін.

 

 

Оберіть наступну локацію маршруту Київська область 4 - Село Бобриця


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!