Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Ясногородська страусина ферма

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 2 години

 

«Долина страусів» розташована у селі Ясногородка Макарівського району Київської області (геолокація). Ця, найбільша з подібних ферм у нашій країні, унікальна: тут вирощують усі види страусів.

 

Ферма була заснована у 2001 році. Разом із ділянками для вирощування кормів комплекс займає площу близько 80 гектарів.

 

«Долина страусів» – ідеальний варіант для активного та пізнавального відпочинку для усієї сім’ї. На екскурсії по фермі, тривалістю 30 хв, ви дізнаєтеся безліч цікавих фактів про страусів та зробите класні фото й відео. А також зможете спробувати страви із м’яса страуса.

 

Самими лише страусами в еко-комплексі справа не обмежується. Малюки, та й дорослі, будуть у захваті від спілкування з тваринами у двох зоопарках, один із яких – контактний.

Тут мешкають олені, муфлони, лані, альпаки, бізон, шотландські корови та інші представники дикої природи. Тварин можна погодувати з рук.

На території зоопарку є також  пташник із цесарками, породистими курами та павичами (зокрема, білими).

 

Екскурсії

Окрім зоопарків та страусів на території комплексу можна відвідати також равликову ферму й виноробню, а потім відпочити у кафе «Вино і равлики».

Оберіть наступну локацію маршруту Київська область 4 - Добропарк


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!