Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Музей «Кована скарбниця»

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 1 година

 

Поруч з Житомирською трасою у селі Капітанівка знаходиться студія-виставка металевих скульптур – «Кована скарбниця» (геолокація).  Її складно не помітити з дороги, тому що біля входу на виставку вас в повний зріст зустріне металевий робот-трансформер. На території студії представлено чимало незвичайних кованих виробів: від маленьких героїв з мультфільмів таких як «Крокодил Гена», «Нікчемний Я», «Льодовиковий період» до великих з кінофільмів «Зоряні війни», Термінатор» тощо.

 

Кожен виріб можна придбати на місці. Ціни уточнюйте на місці.

 

Поруч з виставкою знаходиться майстерня, де реалізовують проекти з металу будь якої складності, як в архітектурному, так і інженерно-технічних аспектах.

Майстри виготовляють: вивіски, герби, огорожі, інтер’єрні аксесуари, гойдалки, ворота, решітки, люстри, ліхтарі, альтанки, ковані меблі, скульптури з металу та запчастин, ковані подарунки, тощо.

 

Майстер класи:

Власники «Кована скарбниця» проводять майстер-клас художнього ковальства. Дізнатися деталі та записатися на урок можна за телефоном:  +38 (067) 30-70-713, +38 (093) 52-62-554

Оберіть наступну локацію маршруту Київська область 4 - Село Мила, виноробня Cassia Wine


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!