Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Етно-комплекс «Українське село»

Про маршрут

2-й день

Час відвідування локації: 3 години

 

Етнографічний комплекс «Українське село» розташований у селі Бузова у Києво-Святошинському районі за 15 км від столиці (геолокація).

 

Історія створення «Українського села» незвична та зворушлива.

Комплекс було засновано політичним діячем Володимиром Бондаренком на місці замаху на його життя. Спочатку він побудував тут у подяку за свій порятунок храм Димитрія Солунського, який було освячено у 2007 році. А потім навколо нього, на місці звалища, силами пана Володимира за два роки виріс етнографічний музей «Українське село».

 

У комплекс входить шість автентичних хат із різних куточків України. Тут представлені Гуцульщина, Південь, Поділля, Полісся, Середня Наддніпрянщина та Слобожанщина.  Цікаво, що у хати можна не лише зайти, а й відчути себе господарем: посидіти за столом, взяти до рук та детально оглянути експонати.

 

На території комплексу є мальовниче озеро, дві альтанки (одна розташована на воді, друга – поруч із криницею), артезіанське джерело, вертеп, гуральня. Також тут працюють гончарна майстерня, кузня, хлібопекарня та самогонний завод.

 

Майстер-класи

На майстер-класах в Українському селі можна повчитися справжнім народним ремеслам: гончарству, плетінню із соломи, ковальству, випічці хліба та багатьом іншим.

 

Екскурсії

Окрім огляду музею відвідувачі комплексу можуть завітати до тропічних теплиць із 26 видами екзотичних рослин і не лише побачити, як вони ростуть, але й поласувати смаколиками з їхніх плодів у «Тропічному кафе» з барвистими папугами та акваріумами.

 

Також на території комплексу є міні-зоопарк зі свійськими та дикими тваринами.

 

Вирушаючи назад до Києва, завітайте до української версії The Walt Disney Company – кіностудії Viktoria Film Studio. Це одна з найбільших кіностудій в країні, котра займається розробкою, виробництвом, постпродакшеном серіалів та фільмів.

 

Площа перед входом до кіностудії просто казкова. Тут навіть є «залізний трон», «чужий» та «термінатор на байку». На нашу думку, це одна з найкращих фотолокацій на Київщині.


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!