Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Музей лісу

Про маршрут

2-й день

Час відвідування локації: 3 години

 

Одним з незвичайних та цікавих місць в Україні є Костопільський музей лісу. Тут можна ознайомитися з історією діяльності шістнадцяти лісових господарств, що знаходяться в Рівненській області. Цікаво буде людям будь-якого віку.

 

Музей лісу в Костополі відкрили у вересні 2011 року. Відвідувачів вражає незвичайна локація в лісовій зоні, колорит і велич місцевості. Це створює особливу атмосферу і відчуття єдності з незайманою природою. Оригінально оформлені вітрини музею з цікавими експонатами. Гості можуть дізнатися абсолютно все про лісове господарство.

 

Деякі порівнюють музей лісу в Костополі з парком, оскільки територія, доступна для відвідування, доглянута, чиста і комфортна. Багато хто приїжджає сюди просто на прогулянку. Є лавочки та зони відпочинку.

 

Екскурсії

Замовивши екскурсію музеєм, можна буде на власні очі сосну, яку використовували будівництво кораблів. Відвідувачам пропонується ознайомитися з численними стендами, присвяченими лісу, лісовим тваринам і рослинам. Зокрема, величезний інтерес викликає 250 річний Костопільський дуб. Крім цього можна дізнатися багато цікавого про бізонів, борсуків, куниць, диких кабанів і більше, ніж 50 видів птахів. Є окремий стенд про дерев’яну архітектуру. Вартість екскурсії 34 грн.

Оберіть наступну локацію маршруту Рівненська область 1 - Тунель кохання, Клевань


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!