Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Губківські руїни

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 2 години 

 

Руїни замку місцевого графа Дракули? Легко! Вирушайте на Березнівщину, що на Волині. Тутешні жителі стверджують, що Дракула тут колись жив. Губківський замок був збудований у ХV ст., але, на превеликий жаль, згодом був зруйнований татарами. А от після відбудови князями Семашко став найбільш укріпленим замком Волині. Велика фортифікаційна споруда складається з чотирьох кутових башт, стіни з бійницями, воріт та підйомного мосту. Здавалося, ці стіни зможуть витримати будь-який напад і безпечнішого місця не знайти. Замок будували на століття вперед, та доля розпорядилася інакше. У 1708 році під час нападу військ шведів замок перетворився на руїни. Більше його не відбудовували. Багато хто приїжджає сюди, щоб доторкнутися до історії. До наших днів збереглися ділянки стін башти та палацу. Також уцілів замковий колодязь. Доступ до руїн вільний. 

 

Сьогодні замок оповитий безліччю легенд. Наприклад, як і в багатьох замках того часу, існують припущення щодо таємних підземних ходів. Ходи ведуть за собою легенди про величезні скарби, що в них заховані одним із власників. Або інша легенда, пов’язана за рослинами, що занесено до Червоної книги. Таких рослин навколо замку росте дуже багато. Існує легенда, що рослини ці були принесені сюди на копитах коней татар. Татар, що у 1504 році вчинили жорстоку розправу над місцевим населенням. 

 

Екскурсії

Щоб повноцінно насолодитись природою, відвідайте одне з 100 чудес природи України – Надслучанський регіональний ландшафтний парк. Парк площею в 1721 га був створений в 2000 році. Сьогодні до нього відносять 6 заказників, 1 заповідне урочище та 7 пам’яток природи. Якщо вірити легендам, колись місцевий князь одружився з швейцарською красунею. Тож коли батьки дружини навідалися в гості до князя, то на березі мальовничої річки Случ вони здивовано крикнули «Яка, ця чудова Швейцарія!!!».З тих пір це місце і відоме як Надслучанська Швейцарія. Парк цінується також за свої історичні та рекреаційні об’єкти

Оберіть наступну локацію маршруту Рівненська область 1 - Березнівський дендропарк


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!