Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Березнівський дендропарк

Про маршрут

2-й день

Час відвідування локації: 3 години

 

Березнівський дендропарк – чарівне місце для відпочинку. Затишний і зелений парк, в якому так хочеться розслабитися і відпочити. 

 

Створений дендропарк був в сімдесятих роках ХХ століття при Березнівському лісовому коледжі. Сьогодні в парку можна знайти близько 900 видів різних рослин, які перебувають під державною охороною. Всі види були привезені з абсолютно різних куточків Землі, тому тут є і хвойні рослини, і березові гаї, і алеї чагарників, розарії, жасминові сади та, звичайно ж, ставки та альтанки біля них. Змій Горинич – улюблений талісман всіх відвідувачів і персоналу. Це дивовижне створіння, що росте біля самого входу – переплетення ялинки з десятками туй.

 

Територія дендропарку просто величезна, тому тут можна погуляти та насолодитися тишею природи, а можна організовувати пікнік в альтанці. На території дендропарку є кафе, ресторан і навіть нічний клуб. А зупинитися можна в невеликому готелі поруч з парком. Березнівський дендропарк є ідеальним місцем для проведення вихідних на свіжому повітрі.

 

Екскурсії

 

Неподалік, в с. Зірне є дивовижна Садиба Малинських. Вона збудована в 19 столітті і славиться стилем шале як і у Західній Європі. Садиба знаходиться на болотистій місцевості, яка, за його вказівкою, була осушена та приведена до ладу. Територія парку порадує наявністю рідкісної рослинності, дерев, зокрема, і сибірської ялини, модрини європейської, клена сріблястого, дуба, граба, клена, сосни Веймутова і т.д. Туристам пропонується відвідати садиби, побудовані в унікальному західноєвропейському стилі. Визначною пам’яткою цього місця є висока незвичайна водонапірна вежа, що більше нагадує казковий замок.

 

Приїхавши в Садибу Малинських, можна відвідати всі кімнати маєтку, яких тут 44. Кожна з них являє собою певну культурну та історичну цінність. Багато приміщень прикрашені декоративними та дзеркальними елементами. Зверніть увагу на кришталеві люстри, старовинні картини й дорогий паркет. Після відвідування садиби радимо прогулятися парком, площа якого становить 17 гектар.

Оберіть наступну локацію маршруту Рівненська область 1 - Музей лісу


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!