Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Село Микуличин

Про маршрут

2-й день

Час відвідування локації: 4 години

 

Микуличин – карпатський курорт, розташований в долині р. Прут. Загальна протяжність села складає 44 км, що робить його найдовшим селом в Україні. Поселення розташоване на висоті 750 м, тож карпатські краєвиди супроводжують мандрівників всюди.

 

В письмовій формі поселення вперше згадано у 1412 році. Ґрунтовний опис території Микуличина можна також знайти на карті французького інженера Боплана, що датується 1650 роком. З 1901 року в селі починаються зміни задля розвитку туризму, тут тут проклали залізницю.

Історію назви Микуличина розкриває нам легенда. Перший володар поселення – підданий відомого Данила Галицького – Микула одного ранку гуляв із військом горами, де їх помітили вороги. Вороги обступили Микулу з дружиною з усіх боків. Однак ані військо Микулене, ані сам Микула не злякалися. І заспівали тоді вони пісні, що їх надихали й підтримували. Покотився їх спів по всіх горах карпатських. Перебив усіх Микула, тож і назвали гору цю Микулинкою, а село – Микуличин.

 

Село, розташоване в серці заповідної зони – в Карпатському національному природному парку. Заповідник створили у 1980 році з метою охорони давніх Чорногірських лісів.

 

Дегустації

Броварня «Микуличин», що заснована в 2002 році, є візитівкою села. Броварня працює з 8:00 до 10:00. Споживачі цінують продукцію бровані за натуральність та автентичність. Пиво вариться в натуральний спосіб під власною торговою маркою “Гуцульське”. Унікальна технологія варіння пива потребує використання натуральної сировини. Продукція пивоварні реалізується виключно у фірмовій крамниці, а також на сайті онлайн-магазину. У броварні проводять екскурсії.

 

Оберіть наступну локацію маршруту Івано-Франківська область 1 - Гора Ягідна


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!