Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Водопад Пробій

Про маршрут

2-й день

Час відвідування локації: 2 години 

 

Дорогою на село Микуличин важко втриматись від спокуси подивитися на водоспад Пробій. Каскадний водоспад українських Карпат, що є візитівкою Яремче, знаходиться в самому його серці. Це один з карпатських водоспадів, до якого можна швидко доїхати.

 

Пробій — один з найповноводніших водоспадів Карпат. Висота падіння води може досягати 8 метрів, а кут нахилу — майже 45 градусів. Над водоспадом знаходиться пішохідний міст завдовжки дванадцять метрів і заввишки 20 м. Завдяки побудованому мосту водоспад став популярним туристичним об’єктом.

 

Екскурсії

За водоспадом знаходиться найбільший сувенірний ринок в Яремче. Там можна купити автентичні вироби місцевих майстрів, сфотографуватись в гуцульському одязі та просто відпочити. У майстрів ви зможете придбати писанки, скриньки, тарелі, ложки, діжки, різноманітний посуд, кераміку, сорочки, рушники, килими, верети, вироби з бісеру, металу та шкіри.

 

Оберіть наступну локацію маршруту Івано-Франківська область 1 - Село Микуличин


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!