Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Пнівський замок

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 3 години

 

Починається маршрут з єдиного збереженого українського замку на території Карпат. До появи Станіславської твердині замок вважався найбільшим замком Прикарпаття. Його було збудовано ще у XVI столітті польським родом Куропатвів. Захопили та зруйнували замок у XVII столітті загони повстанців. Вже з початку XIX століття замок не знаходиться під наглядом, тож перетворився на руїни.

 

Збудовано споруду з червоної цегли та великих блоків вапняку, товщина стін місцями  перевищувала 1,7 м. Цей класичний замок раніше мав шість веж (кожна окремої конфігурації). На превеликий жаль, кругла вежа с контрфорсом не збереглася до наших днів. Також не можна побачити й підвалів, які зараз знаходяться нижче рівня землі.

 

На західній стіні замку є напівкругла вежа, на східній – трикутний виступ з бійницями. В північній стіні розташовані ворота з приміщеннями для житла. На фасаді збереглася ніша для підйомного мосту, за допомогою якого  входили на територію замку. Міст знаходиться над ровом. Пнівський замок можна сміло віднести в список найбільш укріплених споруд тогочасної України.

 

Легенда каже, що під землею сховано декілька таємних ходів. Перший – між Пнівським замком та Надвірною, другий — до Манявского скиту.

 

Екскурсії

Музей нафтопромислів Галичини відкрито у 2012 році. Це перший в Україні музей нафтопромисловості. Перша частина музейної експозиції дарує можливість подивитись на фото та документи періоду нафтопромисловості на Галичині, макети нафтових установок, колекцію гасових ламп, також можна побачити  зразки нафти та продукції з неї. Друга частина експозиції у дворі розкриє перед вами як давні, так і сучасні експонати. Установки для видобутку нафти справжніх розмірів, деякі з них працюють  і сьогодні.

Музей відкрито з 8:00 до 17:15.

 

 

Оберіть наступну локацію маршруту Івано-Франківська область 1 - Водопад Пробій


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!