Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Гора Ягідна

Про маршрут

3-й день

Час відвідування локації: 1 день

 

Похід на гору Ягідну – це чудовий варіант легкої прогулянки у Карпатах. Дорога переважно лісова, практично без складних крутих підйомів. Є можливість спуститися в точку старту, с.Микуличин. Загальна протяжність маршруту – близько 15 км.

 

Значна перевага маршруту Ягідної гори — це можливість походу в будь-яку пору року. За бажанням, маршрут можна подовжити, заночувавши на полонині Ліснів, потім рушити далі Ліснівським хребтом на гору Чорний Погар висотою 1 266 м, а там і дійти до Ворохти або спуститись у Кривопіллі. Маршрути можна здолати пішки, велосипедом, квадроциклом чи снігоходом.

 

З Ягідної відкривається панорамний краєвид на Чорногірський хребет. На полонині Ліснів, в кілометрі від вершини, є колиба, що придатна для ночівлі у холодні пори року (всередині є 2 двоспальні лежанки, піч, стіл та лавиці). Координати колиби: 48°21’05.8″N 24°36’32.1″E; 48.351601, 24.608920

Координати джерела води: 48°21’11.5″N 24°36’32.6″E; 48.353200, 24.609053

 

Екскурсії

Якщо є натхнення спробувати щось “ВАУ”, радомо проїхатись джипом у горах. Джипінг Карпатами — чудовий шанс урізноманітнити свій відпочинок. Долаючи підйоми та спуски, бездоріжжя та струмки, ви здобудете море нових вражень та відкриєте для себе по-новомукрасу Карпатських гір. Тривалість подорожі – близько 1,5-2 годин. Ви зможете побачити гори Микуличина (урочище Барвищі, гора Костел, гуцульська гойдалка), сфотографуватись на полонині Ґорґан, зібрати гриби та ягоди на горі Ягідна та надихнутись пейзажами полонини Старишора. Детальніше http://vanderdeluxe.com/jeeping.shtml 

 


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!