Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Ферма «Кийлівська Асканія»

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 3 години

 

“Кийлівська Асканія” – заповідник-ферма знаходиться за тридцять хвилин їзди від Києва. Це унікальне місце з дикою природою.

 

“Кийлівська Асканія” оточена кількома кілометрами густого соснового лісу, тому спокійному життю диких тварин нічого не заважає, як і відпочинку відвідувачів. На території в умовах максимально наближених до природного існування живуть страуси, дикі качки, павичі, гуси, коні, в’єтнамські свині, фазани, страуси та камерунські кози. Страусів у “Кийлівській Асканії” розводять на продаж.

 

Що робити?

У “Кийлівській Асканії” можна поспостерігати за тваринами та погладити їх, влаштувати фотосесію. Гостям проводять екскурсії, катають на возах, дають базові уроки верхової їзди.

У п’яти водоймах, які знаходяться на території “Кийлівської Асканії”, можна ловити рибу, а птахів, які там живуть, – лебедів, качок та гусей – дозволено годувати продуктами, запропонованими адміністрацією. 

 

Для відпочинку всією родиною на території заповіднику можна забронювати альтанку та барбекю, або ж просто влаштувати пікнік на березі одного з озер чи у лісі.

 

Екскурсії та режим роботи

“Кийлівська Асканія” працює щодня з 8:00 до 19:00.

Екскурсії – індивідуальні та для організованих груп – можна замовити за телефонами +38 (044) 331-64-00, +38 (050) 358-64-28, +38 (050) 381-10-97.

 

Як доїхати?

Адреса “Кийлівської Асканії” – село Кийлів, вулиця Лісова, 6. Доїхати туди можна як власним транспортом, так і громадським: рейсовими автобусами або маршрутками з Києва та Борисполя.

Оберіть наступну локацію маршруту Київська область 7 - Церква-ротонда у Воскресенському


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!