Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Ферма «Лісовий равлик»

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 3 години

 

Перша локація – ферма «Лісовий равлик» (геолокація), яка знаходиться у селі Терентіївка за 12 кілометрів від Полтави. Місце було вибране не випадково – екологічно чиста зона, розташована поруч із сосновим лісом та трьома річками: Ворскла, Коломак, Свинківка та «Екопарком»  (с. Ковалівка), де пропонують подорож паротягом на сафарі.

 

Ферму створили три молоді хлопці-інженери, котрі відкрили в Україні новий вектор по вирощуванню їстівного равлика Хелікс Аперса Максима (Helix Aspersa Maxima) та Хелікс Асперса Мюллєр (Helix Aspersa Muller). Перед відкриттям ферми, власники побували на фермах Франції, Італії, Литві, Ізраїлі, Греції, Польщі, бачили досвід розведення равликів і в Україні.

 

На території є дитячий майданчик, фотозона.

Контактна особа – Яхно Сергій Станіславович.

Контакти: +38(066)1556257

www. forestsnail.com.ua

 

Екскурсія

На фермі проводять екскурсії, де можна на власні очі побачити, як проходить повний цикл вирощування їстівних равликів. Також є екскурсія для дітей, де передбачені подарунки та дегустації, а серед розваг – равликові перегони.

Неподалік ферми є історичне місце – «Криниця Петра Першого», з якої, за легендою, влітку 1709 року перший кухоль відпив цар.

 

Дегустація

На фермі є можливість спробувати ескарго (страва з равлика), фірмовий паштет, мариноване філе равлика та ікра.


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!