Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Етно-поселення «Старий хутір»

Про маршрут

2-й день

Час відвідування локації: цілий день

 

Етно-поселення «Старий хутір» (геолокація) знаходиться у смт Опішне за 45 км від Полтави. Тематичні будиночки, неймовірні краєвиди та смачна каша опішнянських майстринь – це те, за чим варто їхати до ЕтноПоселення «Старий хутір». Це унікальне місце, де гості можуть насолодитися незабутнім відпочинком подалі від міської метушні.

У Старому Хуторі надаються послуги проживання, харчування, є дитячий майданчик, кемпінг зона, страви з печі – «Майстерня опішнянських страв», діє школа майстрів, ферма натуральних продуктів, мистецький майданчик для популяризації народних промислів, фестивалів, крафтова броварня.

Також, гостям пропонують різноманітні майстер-класи, піші та велоподорожі, пізнавальні екскурсії, рибалку і лазню. Будинки для гостей оформлені в національному стилі та побудовані з екологічно чистих матеріалів.

 

Дегустація

Головною родзинкою дегустацій є крупці – качана каша – традиційний полтавський смаколик, який по справжньому готують тільки в Опішні.

 

Контакти локації: +38-097-678-48-42

Оберіть наступну локацію маршруту Полтавська область 2 - Більське городище


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!