Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Етно-музей пива та самогону

Про маршрут

1-день

Час відвідування локації: 3 години

 

Етно-музей пива та самогону розташований у селі Абазівка за 20 кілометрів від Полтави. Такий музей – єдиний в Україні, де зібрано понад 600 експонатів: пивні кружки і склянки різних часів із багатьох країн світу, апарати для виробництва пива та самогону, книги, сировина, з якої народжувався пінний напій тощо.

 

Ідея створити етномузей у полтавського ресторатора і пивовара Василя Кожана з’явилась давно – 7 років тому. За цей час Василь назбирав тематичні експонати з різних країн, вивчав традиції пиво- та смогоноваріння.

Музей працює з 9:00 до 18:00 за попереднім записом: 096-423-28-28.

 

Екскурсія

Експозиція музею представлена виключно оригінальними об’єктами пивоварного та самогонного промислу. Музей не пропагує надмірне споживання алкоголю. Головна мета проєкту – це презентувати експонати, як частину історії народного промислу та культури споживання напоїв.

 

Дегустація

У музеї можна спробувати крафтового пива, настоянок власного виробництва, а присмачити все традиційною кухнею – галушками, варениками, червоним чи зеленим борщем у хлібному горщику та іншими українськими стравами.

Також етно-музей проводить майстер-класи з приготування традиційних полтавських страв.

 

Контакти

+38 (050) 405 67 89

+38 (067) 104 38 88

+38 (096) 423 28 28

www.museum-samogon.poltava.ua

Оберіть наступну локацію маршруту Полтавська область 2 - Етно-поселення «Старий хутір»


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!