Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Національний музей-заповідник М.В. Гоголя

Про маршрут

2-й день

Час відвідування локації: 3 години

 

Вирушаємо на батьківщину Миколи Гоголя – Національного музею-заповідника М. В. Гоголя, який знаходиться у с. Гоголеве, Шишацького району. Тут, у колишній Василівці (нині с. Гоголеве), народився майбутній геній. У цьому мальовничому куточку пройшли його дитячі та юнацькі роки.

На території музею знаходиться Гоголівський культурний центр, де проводять заходи на гоголевську тематику, батьківський будинок, флігель, де перебував письменник останні роки життя та писав свої геніальні твори.

 

Екскурсія

На території музею проводять нічне театралізоване дійство «Чи знаєте ви українську ніч?». Воно створене спеціально для тих, хто не боїться нічних несподіванок, любить «полоскотати» собі нерви та захоплюється творчістю Гоголя.

Екскурсія триває 2 години. Організатори обіцяють розповідь про життя і творчість одного з найзагадковіших та найвеличніших письменників світової літератури;  відвідування батьківського будинку та флігелю;  прогулянку чарівним парком-садом наповнену несподіванками;  спів солов’я, чарівні мелодії українських народних пісень та багато інших нічних сюрпризів.

Вартість екскурсії: 400 грн, група з 15 осіб

 

У музеї проводять ще одне театралізоване дійство, пов’язане з життям письменника – «В гостях у Гоголя». Завдяки цій екскурсії, гоголівську садибу можна ніби побачити очима тих, хто там жив. Ви дізнаєтеся про життя генія світової літератури, розвієте найбільш поширені з численних міфів, почуєте зворушливі спогади «мами» Миколи Васильовича і відчуєте присутність самого письменника.

Вартість екскурсії: 40 грн

Взимку тут проводять театралізоване дійство «Різдвяна мандрівка до Гоголя», під час якого можна поринути в українські традиції Різдва, відчути колорит родового дворянського маєтку Гоголів-Яновських.

Вартість квитка: 100 грн

Також, доступна екскурсія внутрішньою та зовнішньою експозицією.

 

Музей працює:

Вт – Сб: 8.30 -17:30

Нд: 8:30-16:30

Пн: вихідний

 

Вхідні квитки на територію оплачуються окремо:

Для дорослих – 40 грн.

Для дітей – 20 грн.

Контакти: +38(050)697 01 78, організатор екскурсій Панченко Володимир Іванович.

Оберіть наступну локацію маршруту Полтавська область 1 - Миргород


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!