Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Алея гоголівських героїв

Про маршрут

2-й день

Час відвідування локації: 3 години

Гоголівські персонажі в Миргороді розташувались на набережній Миргородського озера (геолокація). Алею відкрили до 200-річчя від дня народження письменника.

Серед скульптур – найпопулярніші герої творів Миколи Гоголя. І тут свиня, яка забігла до суду, вихопила позов Івана Никифоровича і втекла. Далі на набережній стоїть на коліні Вакула. Трохи далі на лаві сидить Хлестаков, якого переплутали з ревізором. Поруч – Іван Іванович з Іваном Никифоровичем, а під ногами у них сидять гусак і свиня. Неподалік – козак Пацюк гіпнотизує вареники, а у відьми Солохи сидить у мішку пан голова.

Екскурсійні послуги: +380958379976.

 

Дегустація

Пропонуємо відвідати садибу-сироварню родини Блонських (Миргородський р-н, с. Вовнянка). Виробники виготовляють власні авторські сири – молоді, напівтверді, з пліснявою та м’які сири.

 


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!