Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Миргород

Про маршрут

2- день

Час відвідування локації: 3 години

 

Миргород – містечко у Полтавській області, відоме смачною водою та оспіване у творах Миколи Гоголя. За легендою, назву свою місто отримало через те, що саме у ньому сусідні народи та племена у давні часи проводили мирні переговори та укладали угоди. 

 

Миргород – один із найбільш давніх населених пунктів на території Лівобережної України. За даними істориків, засновано його було у ХІІ столітті. У містечку одразу ж розташували центр реєстрового козацького полку – через це Миргород часто опинявся у серці козацьких повстань, таких, як повстання Северина Наливайка та гетьмана Павлюка. 

 

Сучасний Миргород – місто із неповторним колоритом та цікавими пам’ятками. Одна із найвідоміших – бювет мінеральних вод, якими славиться місто. Він відкритий для усіх охочих та облаштований зоною відпочинку, де можна насолодитися водою, вітражами та навіть картинами художників з Полтавщини. 

 

Бювет знаходиться у центрі Курортного парку – ще одної пам’ятки Миргороду. Це – комплекс, на території якого знаходяться чотири санаторії, загальна поліклініка та бальнеогрязелікарня. Але лікуватися у Курортному парку не обов’язково – можна просто насолодитися видами та прогулятися алеями.

 

Окрім того, гості міста можуть прогулятися підвісним мостом через річку Хорол та відвідати ландшафтний парк “Березовий Гай”. На території площею 64 гектари ростуть не лише берези, а й сосни дуби, луки і клени. Відвідувачі парку можуть відпочити у альтанках або влаштувати невеличкі пікніки на луках або біля ставків.

 

Можна у Миргороді і культурно збагатитися – наприклад, відвідати музей Давида Ґурамішвілі, відомого літератора. Там можна не лише познайомитися із особистістю Ґурамішвілі та його життєвим шляхом, а й сфотографуватися у національному грузинському одязі. 

 

Якщо ж хочеться подивитися ще щось неподалік від Миргороду, завітайте до палацу Муравйових-Апостолових неподалік від Хомутця. Також туристи можуть покататися на конях на заводі у Дібровці або з’їздити на річку Псел – на місцевих пляжах можна не лише відпочити та насолодитися краєвидом, а й наловити риби або напитися води прямо з річки. 

 

Що поїсти?

 

Миргород славиться своїми кулінарними традиціями – на місцевому ринку гостей радо пригостять фірмовим миргородським салом або копченим на вишні баликом, а миргородські вареники – це кулінарна гордість краю. Спробувати їх можна, наприклад, у кафе “Козацька розвага”.

 

Де зупинитися?

 

Вілла “Отте” на березі річки Хорол із неймовірним видом у період заходу сонця. 

Готель “Гоголь” – лише 200 метрів від мінеральних джерел. 

 

Оберіть наступну локацію маршруту Полтавська область 1 - Алея гоголівських героїв


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!