Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Кооператив “Медовий водограй”

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 2 години

 

На Луганщині люблять мед. І не лише куштувати, а й доглядати за пасіками та створювати власний солодкий продукт. Бджолярі з Шульгинської СТГ об’єдналися у кооператив “Медовий водограй” із центром у селі Байдівка. До кооперативу увійшли 20 господарств, а це близько півтисячі вуликів.

 

Чому саме “Медовий водограй”?

Шульгинська ОТГ та прилеглі до неї території – район із чудовою екологією, не зіпсованою великими містами та видобутком корисних копалин, чистими водоймами та різноманіттям квітучих рослин для запилення. Ці фактори, а також багаторічний досвід бджолярів району роблять мед не лише смачним, а й якісним та корисним.

 

Куди завітати за медом? 

Члени “Медового водограю” радо вітають гостей. 

Наприклад, родинна пасiка Третякiв “Медові справи” у с. Луб’янка, що неподалік від Байдівки, запрошує усіх охочих на екскурсію. Протягом еко-туру пасікою відвідувачі зможуть спробувати різні види меду та крем-меду, подивитися, як живуть у вуликах бджоли, та власноруч відкачати мед. А ще – сфотографуватися у спеціально облаштованій фотозоні та пройти майстер-клас із виготовлення свічок. Усім охочим господарі пропонують придбати подарункові набори та “бджолопакети” із сувенірами з пасіки. На території пасіки навіть є медовий музей із незвичайними експонатами!

Замовити екскурсію можна за телефоном 0660670991 або 0506109366.

 

Як доїхати?

“Медові справи” знаходяться у селі Луб’янка. Найзручніше дістатися туди зі Старобільська: трасою Т1313 дорога забере близько 40 хвилин. Автобуси та маршрутні таксі також ходять або через село, або до найближчої станції – села Чумбур.

 

Оберіть наступну локацію маршруту Луганська область 4 - Сімейна пекарня «Hrinik bakery»


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!