Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Сімейна пекарня «Hrinik bakery»

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: півгодини

 

Сімейна пекарня родини Хріник «Hrinik bakery» знаходиться у селі Шульгинка Луганської області. Відкрила її у 2021 році родина місцевих підприємців, яка вирішила забезпечити односельчан якісною та смачною випічкою, займаючись улюбленою справою.

 

Власники пекарні розповідають про свій бізнес так: «Ми випікаємо хліб з натуральних продуктів, без маргарину та консервантів. Кожен виріб – політ фантазії пекаря, при цьому вміщає в себе любов і турботу про кожного! Ми любимо експерименти, збираємо кращі рецепти для того, щоб дивуватися і дивувати вас. Ми працюємо з людьми і для людей!»

 

Hrinik bakery – це кондитерські вироби найкращої якості. Хліб кулінари випікають на заквасці, обов’язково використовують хороше вершкове масло під час виготовлення здоби. 

 

Що пропонує пекарня?Hrinik bakery випікають різноманітні види хлібу, лаваші, кондитерські вироби різної складності, зокрема, на замовлення до свят та пам’ятних подій.

Оберіть наступну локацію маршруту Луганська область 4 - Геологічна пам’ятка природи «Баранячі лоби»


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!