Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Babchuk Winery

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 3 години

 

Babchuk Winery – сімейна крафтова виноробня, заснована у 2004 році Леонідом Бабчуком. Вона знаходиться у Южноукраїнську, на гранітних скелях Південного Бугу, на висоті пташиного польоту. 

 

Власник називає свою виноробню “камерною”, адже вона має порівняно невелику площу – 0,5 гектара, але при цьому випускає 10 тисяч літрів вина на рік. У виробництво власник вклав усю душу – наприклад, самостійно виготовив вініфікатор, який вдосконалював протягом семи років.

 

На цьому Леонід Бабчук зупинятися не планує – хоче розширити виробництво та площу висадки виноградників, покращити потужності виробництва. Також він постійно експериментує із технологією виробництва, вдосконалюючи її з кожною партією вина. 

 

Серед основних сортів винограду, з якими працює Babchuk Winery: Шардоне, Каберне, Алібарне та інші. Вік лози – 4 роки. 

Виноробня випускає білі, червоні та рожеві вина. Термін витримки – від шести до дванадцяти місяців. Середній цінник – до 300 грн за пляшку.  

Серед хітів продажів виноробні: Каберне Совіньйон та Шардоне.

 

Як замовити екскурсію?

Babchuk Winery –  невеличка виноробня, тому, зазвичай, туристів тут небагато. Кожному відвідувачу господарі приділяють особливу увагу та враховують побажання.

 

Саме тому забронювати екскурсію та дегустацію, уточнити ціну та деталі та з’ясувати найзручніший шлях до виноробні можна лише за телефоном власника 0675070737 або на сторінках виноробні у соцмережах: https://www.instagram.com/babchukwinery/

Оберіть наступну локацію маршруту Миколаївська область 6 - Трикратський ліс


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!