Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Виноробня Сливино

Про маршрут

2-й день

Час відвідування локації: 3 години

 

Сливино – родинна виноробня Молчанових у Миколаївській області, а також, перша в Україні ліцензована крафтова виноробня. Перший врожай родина отримала у 2016 році. Під час створення вина надихалася давніми традиціями та історіями про місцеві виноробні ХІХ століття. 

 

Засновники описують процес виробництва на виноробні “Сливино” так: ручний збір винограду, дерев’яний прес та трішки магії. Акцент під час виробництва засновники роблять саме на місцевих натуральних винах. На перше місце підприємці ставлять якість – саме тому були неодноразово нагороджені преміями національного дегустаційного конкурсу Uwines Awards.

 

Вина у “Сливино” винятково натуральні, вирощені на схилах Південного Бугу. Під час виробництва родина не використовує домішки та консерванти. Вирощують у виноградниках як українські сорти винограду, так і європейські.

 

Серед гордості виноробів сорти Піно Нуар, Лавандовий Рислінг, Розе.

 

Екскурсія:

Дегустаційний тур-екскурсію виноробнею проводить Георгій Молчанов, співвласник виноробні. Завдяки цьому відвідувачі мають змогу не лише спробувати вино, а й почути про секрети його виготовлення.

 

Починається екскурсія з винограднику. Виробники роблять акцент на особливостях вирощування винограду саме у регіоні Південного Бугу та традиціях виноробства краю. Туристам пропонується прогулянка мальовничими виноградними терасами та спостереження за усіма етапами виготовлення вина.

 

В кінці екскурсії відвідувачі мають змогу спробувати вино. Дегустацію проводить Ольга Молчанова – головна сомельє виноробні. На “Сливино” пропонують не лише скуштувати вино, а й дізнатися, як його правильно дегустувати.

 

Домовитися про екскурсію варто заздалегідь. Зробити це можна через сторінки виноробні у соціальних мережах.

 

Графік роботи:

 

З понеділка по п’ятницю, з 10:00 по 20:00.

 

Як дістатися?

З Миколаєва до виноробні “Сливино” можна доїхати власним автомобілем, трасами Е58/М14 и Т1506. Дорога триватиме близько двадцяти хвилин.

Оберіть наступну локацію маршруту Миколаївська область 3 - Фермерське господарство "Пан Равлик"


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!