Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Мис Аджияск

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 2 години

 

Мис Аджияск знаходиться неподалік Рибаківки – з іншого боку від острова Березань.

На території мису є унікальний грот ПН-154, що має велику геологічну цінність. Окрім цього, мис повний порожнин та печер, як штучних, так і природних.

 

Туристи вподобали мис Аджияск за неповторні краєвиди – кручі та провалля гроту розташовані майже під прямим кутом. На деяких ділянках мис сягає 70 метрів у висоту та відкриває для відвідувачів неймовірні краєвиди Чорного моря, Рибаківки та острову Березань. 

 

Через унікальні геологічні особливості ґрунт та породи мису мають цікаві властивості. Наприклад, блакитна глина має косметологічні властивості, а в давнину її використовували у якості мила.

 

Аджияск ідеально підходить для відпочинку наодинці з природою, адже туристів тут небагато. Також відвідувачі часто використовують мис як місце для унікальних фотосесій. Подивитися дійсно є на що – круті схили та глибоко-синя вода виглядають так, ніби суша та море зіткнулися та завмерли у двобої. Аджияск називають “скелями, що нависли над морем”.

 

На мисі варто зупинитися для пікніка чи фотозйомки або залишитись надовше та переночувати у наметі. Найближчі магазини, ресторани та кафе знаходяться у Рибаківці.

 

Як дістатися?

Від Рибаківки до мису Аджияск – всього 600 метрів ґрунтовою дорогою. А ось до Рибаківки потрібно буде їхати від Миколаєва – 80 кілометрів трасою М14.

Оберіть наступну локацію маршруту Миколаївська область 3 - Виноробня Сливино


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!