Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Фермерське господарство "Пан Равлик"

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 3 години

 

Пан Равлик – екоферма на Миколаївщині, що займається повним циклом вирощування равликів Helix Aspersa Muller. 

 

Перш ніж заснувати ферму, подружжя Пономаренків вивчило досвід понад десятка фермерських господарств у Європі. Саме після цього дослідження Костянтин та Ольга зрозуміли, що равликова ферма буде ідеальним варіантом бізнесу в умовах клімату Миколаївщини.

 

Засновники розвивають унікальні напрямки виробництва, які мало представлені в Україні:

 

  • виробництво делікатесної ікри равликів;
  • виділення і консервація слизу равликів;
  • заготівля м’яса та печінки равликів у вигляді напівфабрикатів.

 

Нещодавно власниками ферми було відкрито дегустаційний майданчик та екскурсійний напрямок. До екскурсій подружжя Пономаренків підходить творчо: наприклад, щовихідних дегустація проходить у супроводі живої музики.

 

Екскурсії:

 

Вартість екскурсії з дегустацією – 350 гривень з однієї людини. 

Відбуваються екскурсії лише за попередньою бронню. Для цього варто звернутися до Ольги за телефоном 0933044967.

 

До вартості екскурсії входить дегустація чотирьох страв із равликів: ескарго по-бургундськи, підсмажений багет із паштетом з печінки равлика та мікрогріну, жульєн з равликовим м’ясом та маринований равлик. До равликів власники пропонують бокал білого крафтового вина. 

 

Як дістатися?

Ферма знаходиться у селі Галіциново, на відстані чотирьох кілометрів від Корабельного району Миколаєва. Дістатися туди можна трасою Т1501.

 


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!