Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Ужоцький перевал

Про маршрут

1-й день

 Час відвідування локації: 2 години

 

Ужоцький перевал – це наймальовничіша гірська транспортна магістраль України.

Він знаходиться поблизу кордону з Польшею, на межі Закарпатської та Львівської областей, на висоті 889 м. Через Ужоцький перевал проходить залізниця, яка сполучає Львів з Ужгородом. Колись ще й була прокладена залізниця що з’єднувала Будапешт та Галичину.

Назва перевалу походить від особливості місцевості, тут протікає річка Уж, що має вигляд струмки-змійки.

А найцікавіше, що тут проходить головний європейський вододіл — лінія, що розділяє басейни європейських річок, одні з яких впадають до Атлантичного океану і морів північної Атлантики, інші — до Середземного моря і морів басейну Середземного моря (а також до Каспійського моря).

Тут можна насолодитися видами, спокійною атмосферою та пахощами різнотрав’я з лугів.

 

Дегустації

У ресторані «ЛіАн» готують традиційні страви: грибну юшку, бограч, пікницю, а ще шовдар, лоці та диблі. Цікава деталь – шеф-поваром ресторану є власник закладу.

Смачно пообідати: зупинитися на смачний обід можна в сімейному готелі-ресторані “ЛіАн” та ресторані Вікторія

Заночувати/перепочити: без ночівлі

Оберіть наступну локацію маршруту Закарпатська область 4 - Національний природній парк «Ужанський»


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!