Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Княгиня

Про маршрут

2 день

Час відвідування локації: 1 день

 

Селище славиться подією, що сталася 9 червня 1866 року – сюди приземлився метеорит “Княгиня”, що є найбільшим в Європі.

Метеорит розпався на більш ніж 1.200 шматків, чим викликав короткочасний метеорний потік. Осколками обсипало значну площу в радіусі до 5 км. Основна маса метеоритного тіла приземлилася у восьми кілометрах від села Княгиня, на схилі гори Стінка (1078 м) в урочищі Чорні Млаки.

Найбільша частина (біля 286 кг.) метеориту було знайдено в урочищі «Чорні млаки». Головна маса зберігається в Австрії, у Віденському музеї природничої історії.

На сьогодні зібрано понад 1000 індивідуальних екземплярів загальною вагою біля 500 кг

До місця падіння метеориту сходилися численні експедиції і сьогодні сюди приїжджають туристи в пошуках залишків космічного тіла. До того ж, у селі відкрили туристичний шлях «Метеорити Закарпаття», де є можливість подивитися місце падіння метеориту.

Кінцева точка маршруту – за цими координатами 49°00’24.4″N 22°33’07.6″E. Дійти туди не складно, маршрут маркований, шукайте позначки на деревах.

Це чудовий варіант для одноденної прогулянки, що триватиме від 4 до 7 годин, залежно від вашої фізичної підготовки та погодних умов. А відпочити можна в альтанках біля кінцевої точки маршруту.

 

Перепочити/заночувати: за бажанням можна зупинитися у West Wood ApartHotel або Bilovoddya Hotel. 

Смачно пообідати: готель-ресторан «Улич», корчма «Ковбиця», ресторан «Карпати»

 


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!