Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Оконські джерела

Про маршрут

День 2

Час відвідування локації: 3 години

 

Вирушаємо до “Волинського дива”, а саме до Оконського джерела, що розташоване в селі Оконськ, Маневицького району. 

Оконські джерела – це два джерела, з яких б’є чиста цілюща вода. Вода б’є з глибини трьох метрів, це близько двохсот літрів води в секунду. Зрозуміти, де саме б’ють джерела нескладно: на поверхні води в тих місцях утворюються невеликі горби, або їх ще називають лінзами.

Що цікаво, температура води весь рік однакова – 8-9°С. Навіть у люті зими озеро не замерзає. 

Воду у джерелі вважають питною, деякі туристи беруть з собою декілька тар та набирають з собою. Пороте попередньо краще спитати у місцевих чи можна її пити.

Цікавий факт – вода містить вапно, кухонну сіль та магній, тож місцеві вважають, що вона має лікувальні властивості. Проте науково даний факт не підтверджено.

 

 

Дегустації:

Наразі в Оконському джерелі місцеві розводять королівську форель, що живе тільки у дуже чистій воді. В Україні на природі її можна зустріти лише в деяких карпатських річках, тоді як в багатьох більш-менш чистих водоймах вона не виживає. 

 

Перепочити/заночувати (за бажанням): Green zone 

Пообідати: Околиця, Pizzeria

 


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!