Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Музей історії сільського господарства Волині

Про маршрут

День 1

Час відвідування локації: 5 годин

 

Перший день нашого маршруту проведемо у музеї історії сільського господарства Волині. Знаходиться він за 12 кілометрів від Луцьку в селищі Рокіні. Тут дізнаємося про історію розвитку сільського господарства Волині від найдавніших часів до сьогодні.

На локації ви зможете доторкнутись до минулих часів українського народу: у яких хатах проживали, який одяг носили, чим займалися та які традиції мали. У семи залах музею представлені експонати, що розповідають про виникнення землеробства, зародження скотарства на Волині та шлях, що привів до удосконалення землеробських знарядь праці. 

У музеї збережені традиційні народні вишиванки, інший одяг, рушники. А що найцікавіше, можна побачити на власні очі, яким знаряддям виготовляли тканини, побачити та послухати від екскурсовода, якою технікою вишивали візерунки та орнаменти на одязі.

В експозиції під відкритим небом маємо змогу познайомитися з пам’ятками древнього житлового, господарського, дерев’яного будівництва. А також відвідати парк та ставок. 

 

Музей працює без вихідних з 09:00 до 18:00 

Вхідна плата: для учнів та студентів – 20,00 грн., для дорослих – 30,00 грн.

Екскурсійне обслуговування: 200,00 грн.

Телефон для зв’язку: (0332) 70 93 75

E-mail: skansen_volyn@ukr.net

 

Екскурсії: 

Музей пропонує чимало розваг: екскурсії, катання на конях (верхи та на возі). Тут можна спробувати в роботі стародавні знаряддя праці, переночувати на духмяному сіні, поплавати у ставку, навчитися вишивати, ткати та місити тісто. 

На базі музею створено школу „Козацького гарту”, де проводяться навчання по програмі психофізичної підготовки воїнів Запорізької Січі. Дізнатися більше або записатися до школи можна за телефоном: (0332) 70 93 75; (050) 378 85 24.

Аби відчути справжню українську атмосферу минулих літ, у музеї проводять масові святкування Івана Купала, Різдва, Щедрого вечора та вечорниці. 

 

Дегустації

На території музею можна спробувати справжній козацький обід з українською національною кухнею в курній хаті.

 

Перепочити/заночувати: Зелений гай, Колобок 

Пообідати: ресторан “Гості”, еко-замістя “Волинський край”, Зелений гай

Оберіть наступну локацію маршруту Волинська область 1 - Музей-садиба Лесі Українки


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!