Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Музей меду, Баїв

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 2 години

 

Музей меду – це єдиний на Волині музей бджільництва, що розташований у селищі Баїв.  Галерея побудована місцевим селянином, Іваном Душаком. Окрім свого музею, Іван є одним з членів бджолярської спілки Волині.

 

Музей містить понад 2500 експонатів. У кожного з них своя історія. Всі історичні пам’ятки, Іван шукав і збирав самостійно. Музей меду розташований у колишньому сільському клубі, який був пошкоджений до відбудови пасічниками і майже ніколи не використовувався за призначенням. Зараз ці кімнати є візитною карткою села та області, яку відвідують люди з різних куточків України та світу.

 

За зовнішнім виглядом музей нагадує типову сільську хатину, яка була відроджена зусиллями місцевого населення. Музей має три основні зали. У першій – експонати, що розповідають історію села Баїв, у другій – експонати та документи що розповідають про трагічні роки історії села. А в найбільшій кімнаті знаходиться Волинський музей бджільництва.

 

Екскурсії

Пасічники Волині приєдналися до туристичного союзу та розробили так званий медовий шлях. Сюди входять магазин «Медова хата» у Луцьку, музей бджільництва у селі Баїв, а також пасіки Антона і Марії Шотік в місті Радомишль і пасіка Юрія Момота і Валентина Глушка в Рожищах. На туристичному маршруті відвідувачі можуть дізнатись про історію бджільництва, почастуватись медом та пройти процедуру апітерапії.

 

Замовити екскурсію можна за телефоном: 050 378 56 83, Володимир Дмитрук

Оберіть наступну локацію маршруту Волинська область 2 - Кінний клуб “Cloverland”


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!