Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Кінний клуб “Cloverland”

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 4 годин

 

CloverLand Horse Club – це кінно-спортивний клуб, що знаходиться у селі Зміїнець Луцького району. Серед послуг: екскурсії конюшнею та тренувальним критим манежем, показові виступи тренерів по подоланню перешкод, квест-ігри, пансіон для коней тощо. 

 

Клуб засновано у 1998 році. Його територія складає 10 га. Маючи нестримну любов до коней, засновник створив конюшню, де в різний час жили і утримувались коні благородних порід. Він згуртував навколо себе людей, для яких верхова їзда – це більше, ніж спорт чи захоплення. 

 

Сьогодні CloverLand Horse Club – це сучасний кінно-спортивний клуб для можливістю активного відпочинку. В клубі працює команда професійних інструкторів, що співпрацюють з експертами з Голандії, Великобританії та інших країн.

 

Екскурсії

У клубі можна замовити екскурсію. 

Для груп до 30 осіб: вартість дитячої екскурсії – 50 грн/особу, вартість дорослої – 60 грн/особу. 

Для індивідуальних екскурсій: від 1 до 20 осіб – 1000 грн.

У програму екскурсії входить: ознайомчий огляд будівель, екскурсія тренерською кімнатою, розповідь про біологічні особливості коней, їхній зір та будову, екскурсія конюшнею та знайомство із кіньми, показові виступи тренерів із конкуру, подолання перешкод, годування коней, квест-гра, сувеніри і фото на пам’ять. 

Більш детально: https://cloverland.com.ua/ekskursiyi-u-klubi/ 

 

 

Оберіть наступну локацію маршруту Волинська область 2 - Екопарк Аміла (Оленяча ферма)


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!